အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2ATTD4990B10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD4990B10 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 499 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2ATTD4990B10 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2ATTD4990B10 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 499 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R1ETTP16R0D50 | RES 16 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12063R74FKEAHP | RES SMD 3.74 OHM 1% 3/4W 1206 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD1653B | RES 165K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP3321C50 | RES 3.32K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 906 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR041874F | RES SMD 1.87M OHM 1% 1/2W 1210 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08051M00FKTA | RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805 | 4283 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D2TO020C22001JRE3 | RES SMD 22K OHM 5% 20W TO263 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ATTD6493D | RES 649K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRL1206-JW-R130ELF | RES 0.13 OHM 5% 1/4W 1206 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A7K87BTG | RES SMD 7.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE1206FRE071K8L | RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-8AEB6981V | RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 5943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD3162C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10823 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36575 | $0.36575 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။