အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M55342K06B22B1RWS |
| LIXINC Part # | M55342K06B22B1RWS |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 22.1KOHM 0.1% 0.15W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M55342K06B22B1RWS PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M55342K06B22B1RWS |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 22.1 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.15W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military, Non-Inductive |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0705 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | R (0.01%) |
| SG73S1JTTD6492D | RES 64.9K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020C1130FE000 | RES SMD 113 OHM 1% 1/10W 0402 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT3K74 | RES 3.74K OHM 1% 1/16W 0402 | 34298 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E12B49A9RBS | RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 846 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD1692F | RES 16.9K OHM 1% 1/4W 0805 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD7233C50 | RES 723K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 840 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMF513KJT | RES SMD 13K OHM 5% 5W 5329 | 2918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B37B4MWS | RES SMD 37.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E06B75B0RT5 | RES SMD 75K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RR0306P-112-D | RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0805FT1K60 | RES 1.6K OHM 1% 1/8W 0805 | 12000 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD2202D10 | RES 22K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 892 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD17R4C25 | RES 17.4 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10878 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.47600 | $10.476 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။