အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TNPW040293R1BETD |
| LIXINC Part # | TNPW040293R1BETD |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 93.1 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TNPW040293R1BETD PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TNPW040293R1BETD |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | TNPW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 93.1 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-P06D4530V | RES SMD 453 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DTC2K32 | RES 2.32K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGS2512J560R | RES SMD 560 OHM 5% 1.5W 2512 | 3660 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RPC1206JT7R50 | RES 7.5 OHM 5% 1/3W 1206 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206DRE078K2L | RES SMD 8.2K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 4064 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL1206R1500FTB | RES 0.15 OHM 1% 1/4W 1206 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW060354R9FKEAHP | RES SMD 54.9 OHM 1% 1/3W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1910B25 | RES 191 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1930D25 | RES 193 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DKE7K50 | RES 7.5K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5101B50 | RES 5.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BTE432R | RES 432 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 966 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1011B25 | RES 1.01K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10938 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38304 | $0.38304 |
| 10000 | $0.38304 | $3830.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။