အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RW5S0FA1K00JE |
| LIXINC Part # | RW5S0FA1K00JE |
| ထုတ်လုပ်သူ | Ohmite |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1K OHM 5% 5W L BEND |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RW5S0FA1K00JE PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RW5S0FA1K00JE |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Ohmite |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Ohmite |
| စီးရီး: | RW |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 5W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Wirewound |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±20ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | SMD, L-Bend |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.806" L x 0.365" W (20.47mm x 9.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.406" (10.31mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2BTTD80R6D25 | RES 80.6 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 891 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9093D25 | RES 909K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1ERTTP151J | RES 150 OHM 5% 1/10W 0402 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1206FR-0728K7L | RES SMD 28.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201DR-07576KL | RES SMD 576K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD8981D50 | RES 8.98K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B4B99RT5 | RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1740A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2010FK-073K09L | RES SMD 3.09K OHM 1% 3/4W 2010 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-3400-D-T5 | RES SMD 340 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402BTC21R5 | RES 21.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-8RSFR12V | RES 0.12 OHM 1% 1/4W 1206 | 1644 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050C1471FP500 | RES 1.47K OHM 1% 1/5W 0805 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 11096 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.61000 | $1.61 |
| 10 | $1.43000 | $14.3 |
| 25 | $1.32600 | $33.15 |
| 50 | $1.24800 | $62.4 |
| 100 | $1.09200 | $109.2 |
| 250 | $0.93600 | $234 |
| 500 | $0.78000 | $390 |
| 1000 | $0.67600 | $676 |
| 5000 | $0.65520 | $3276 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။