အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-U02J681X |
| LIXINC Part # | ERJ-U02J681X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 680 OHM 5% 1/10W 0402 SMD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-U02J681X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-U02J681X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-U02 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 680 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ETTD17R8F50 | RES 17.8 OHM 1% 1/4W 1210 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD22R9D50 | RES 22.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRE07316KL | RES SMD 316K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3300F25 | RES 330 OHM 1% 1/4W 1210 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2010FKE0711R3L | RES SMD 11.3 OHM 1% 1/2W 2010 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR0805KR-7W39KL | RES 39K OHM 10% 1/4W 0805 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD1871C | RES 1.87K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F4R87CS | RES 4.87 OHM 1% 1/32W 01005 | 862 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS1005F241CS | RES 240 OHM 1% 1/16W 0402 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2010FKE0763R4L | RES SMD 63.4 OHM 1% 1/2W 2010 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0805JR-072M7L | RES SMD 2.7M OHM 5% 1/8W 0805 | 4162 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805374KFKEAC | RES 374K OHM 1% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2BTTD3002B | RES 30K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 14402 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။