အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-2RKF3602X |
| LIXINC Part # | ERJ-2RKF3602X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 36K OHM 1% 1/10W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-2RKF3602X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-2RKF3602X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-2RK |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 36 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RG1005P-4991-D-T10 | RES SMD 4.99KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ATTD2701D | RES 2.7K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1641A05 | RES 1.64K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1891C50 | RES 1.89K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1261C25 | RES 1.26K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 918 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTC274R | RES 274 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1206FR-07536KL | RES SMD 536K OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD2292B50 | RES 22.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD9202F100 | RES 92K OHM 1% 1/4W 1210 | 893 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0805237KBEEN | RES 237K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AR0805FR-07191RL | RES SMD 191 OHM 1% 1/8W 0805 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B240RJS3 | RES SMD 240 OHM 5% 3.5W 2512 | 857 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW080513K8BETY | RES 13.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 50711 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00466 | $46.6 |
| 30000 | $0.00410 | $123 |
| 50000 | $0.00376 | $188 |
| 100000 | $0.00368 | $368 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။