အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT1210WRB071K02L |
| LIXINC Part # | RT1210WRB071K02L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1.02KOHM 0.05% 1/4W 1210 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT1210WRB071K02L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT1210WRB071K02L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.02 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RMCP2010FT47R0 | RES 47 OHM 1% 1W 2010 | 10980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW04022K43FKTD | RES SMD 2.43K OHM 1% 1/16W 0402 | 880 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100FR-0720K5L | RES SMD 20.5K OHM 1% 1/32W 01005 | 807 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120616K5BYEA | RES 16.5K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VEB63R4V | RES 63.4 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805DRD07536KL | RES SMD 536K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805DRE07191KL | RES SMD 191K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3743F50 | RES 374K OHM 1% 1/4W 1210 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H04B16E2RWS | RES SMD 16.2K OHM 1% 0.15W 1505 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2711B50 | RES 2.71K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603665RFHTA | RES 665 OHM 1% 1/10W 0603 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD7960A05 | RES 796 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2012F122CS | RES SMD 1.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 46305 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10929 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75122 | $0.75122 |
| 5000 | $0.63816 | $3190.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။