အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RG3216V-2370-P-T1 |
| LIXINC Part # | RG3216V-2370-P-T1 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Susumu |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 237 OHM 0.02% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RG3216V-2370-P-T1 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RG3216V-2370-P-T1 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Susumu |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Susumu |
| စီးရီး: | RG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 237 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.02% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±5ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SG73S1JTTD154J | RES 150K OHM 5% 1/5W 0603 | 946 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| KDV06FR082ET | RES 82M OHM 1% 1/5W 0603 | 5235 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRC0711R3L | RES SMD 11.3OHM 0.05% 1/10W 0603 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD4753D25 | RES 475K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRD0716RL | RES SMD 16 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRD075K76L | RES SMD 5.76KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DTE31R6 | RES 31.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 869 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1602D10 | RES 16K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD29R4D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD4370F50 | RES 437 OHM 1% 1/10W 0603 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD49R3D50 | RES 49.3 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0603W820RJEC | RES SMD 820 OHM 5% 1.5W 0603 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR043R00F | RES SMD 3 OHM 1% 1/2W 1210 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10900 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.09475 | $2.09475 |
| 1000 | $2.09475 | $2094.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။