အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TNPW060326K7BETA |
| LIXINC Part # | TNPW060326K7BETA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 26.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TNPW060326K7BETA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TNPW060326K7BETA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | TNPW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 26.7 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R2BTTD9531F25 | RES 9.53K OHM 1% 1/4W 1206 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0201DTC102R | RES 102 OHM 0.5% 1/32W 0201 | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR044202F | RES SMD 42K OHM 1% 1/2W 1210 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805CRD072K67L | RES SMD 2.67KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD5422C25 | RES 54.2K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRB0763R4L | RES SMD 63.4OHM 0.05% 1/10W 0603 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PRG3216P-7320-D-T5 | RES SMD 732 OHM 1W 1206 WIDE | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R2BTTD4222F | RES 42.2K OHM 1% 3/4W 1206 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0805-8W-1054FT | RES 1.05M OHM 1% 1/8W 0805 | 5909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW20101M54FKTF | RES SMD 1.54M OHM 1% 3/4W 2010 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU0603619RBZEN00 | RES SMD 619 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD89R8D25 | RES 89.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1722C50 | RES 17.2K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10932 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28728 | $0.28728 |
| 5000 | $0.28728 | $1436.4 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။