အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RC2010FK-072K49L |
| LIXINC Part # | RC2010FK-072K49L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 2.49K OHM 1% 3/4W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RC2010FK-072K49L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RC2010FK-072K49L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RC_L |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2.49 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2010 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| TNPW120651R1BETA | RES 51.1 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206BRD079K76L | RES SMD 9.76K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB0734R8L | RES SMD 34.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08053K48CHEAP | RES SMD 3.48KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08052R26FNTA | RES SMD 2.26 OHM 1% 1/8W 0805 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B1B78RTS | RES SMD 1.78K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2512FK-07422RL | RES SMD 422 OHM 1% 1W 2512 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR03EZPJ4R3 | RES SMD 4.3 OHM 5% 1/4W 0603 | 3689 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD5170C50 | RES 517 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD2642D50 | RES 26.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RL0816S-R43-F | RES 0.43 OHM 1% 1/5W 0603 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S02F8663X | RES SMD 866K OHM 1% 1/10W 0402 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BTC169K | RES 169K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 14418 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
| 4000 | $0.03537 | $141.48 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။