အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCP0505B1K60JEA |
| LIXINC Part # | RCP0505B1K60JEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 1.6K OHM 5% 1.4W 0505 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCP0505B1K60JEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCP0505B1K60JEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCP |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.6 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1.4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0505 (1412 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0505 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.025" (0.64mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| 3540560RFT | RES 3540 560R 1% | 4908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH0805F17K4 | RES SMD 17.4K OHM 1% 1/3W 0805 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0201FRE073K4L | RES SMD 3.4K OHM 1% 1/20W 0201 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-3VRB3002V | RES 30K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD13R0F50 | RES 13 OHM 1% 1/10W 0603 | 985 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B15R0GS2 | RES SMD 15 OHM 2% 3.5W 2512 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP3400F50 | RES 340 OHM 1% 1/16W 0402 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-8AED332V | RES 3.3 KOHMS 0.5% 1/4W 1206 | 10441 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1893A25 | RES 189K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD6044D | RES 6.04M OHM 0.5% 1/4W 0805 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW02011K50JNED | RES SMD 1.5K OHM 5% 1/20W 0201 | 8171 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS080522K0FKEA | RES SMD 22K OHM 1% 0.4W 0805 | 10339 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP2583B50 | RES 258K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10965 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78470 | $0.7847 |
| 4000 | $0.78470 | $3138.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။