အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF1206FT20K0 |
| LIXINC Part # | RMCF1206FT20K0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 20K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF1206FT20K0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF1206FT20K0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 20 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RG2012P-5491-W-T5 | RES SMD 5.49KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1071F50 | RES 1.07K OHM 1% 1/4W 1210 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F3320CS | RES 332 OHM 1% 1/32W 01005 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1E18K7BTDF | RES 18.7K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 998 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402TKY1K00 | RES 1K OHM 0.01% 1/16W 0402 | 2965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD81R6B50 | RES 81.6 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603DRD0742R2L | RES SMD 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 933 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD8871D | RES 8.87K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD8350C50 | RES 835 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2B21KBTG | RES SMD 21K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2B59RBTG | RES SMD 59 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206DRD076K19L | RES SMD 6.19K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402CRD07620RL | RES SMD 620 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 18805814 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00429 | $21.45 |
| 10000 | $0.00373 | $37.3 |
| 25000 | $0.00327 | $81.75 |
| 50000 | $0.00300 | $150 |
| 125000 | $0.00294 | $367.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။