အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CR0224R0F |
| LIXINC Part # | CR0224R0F |
| ထုတ်လုပ်သူ | Meritek |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 24 OHM 1% 3/4W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CR0224R0F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CR0224R0F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Meritek |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Meritek |
| စီးရီး: | CR |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | - |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RS73G1JTTD2801F | RES 2.8K OHM 1% 1/5W 0603 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD38R3F100 | RES 38.3 OHM 1% 1/16W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BTE464R | RES 464 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1206FR-077K87L | RES SMD 7.87K OHM 1% 1/4W 1206 | 879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-8GEYJ152V | RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 1206 | 98879 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14F1403U | RES SMD 140K OHM 1% 1/2W 1210 | 9453 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS0603510RJNEA | RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 0603 | 9693 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| Y16277K40000T0W | RES SMD 7.4K OHM 0.01% 1/2W 2010 | 967 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2BTTD8660D | RES 866 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0805B261RE1 | RES SMD 261 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB075K6L | RES SMD 5.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRC0775KL | RES SMD 75K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805H3160BBT1 | RES SMD 316 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10875 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02845 | $0.02845 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။