အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RS73G2BTTD8450D |
| LIXINC Part # | RS73G2BTTD8450D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 845 OHM 0.5% 1/3W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RS73G2BTTD8450D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RS73G2BTTD8450D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RS73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 845 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.333W, 1/3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT0603BRD071K93L | RES SMD 1.93KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 936 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-273-W-T5 | RES SMD 27K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1873D25 | RES 187K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030C4998FP500 | RES SMD 4.99 OHM 1% 1/8W 0603 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM6227FT4R32 | RES 4.32 OHM 1% 3W 6227 | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G1JTTD1873B | RES 187K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU0805160RBZEN00 | RES SMD 160 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DTE1K15 | RES 1.15K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805DRE07240KL | RES SMD 240K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD4123D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR0402-FX-33R2GLF | RES SMD 33.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 10446 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73R1JTTD3323F | RES 332K OHM 1% 1/2W 0603 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM10F4993CT | RES SMD 499K OHM 1% 1/8W 0805 | 45940 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10941 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10091 | $0.10091 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။