အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SG73S2ATTD1182F |
| LIXINC Part # | SG73S2ATTD1182F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 11.8K OHM 1% 1/4W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SG73S2ATTD1182F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SG73S2ATTD1182F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SG73S |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 11.8 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCP0603B560RJEA | RES SMD 560 OHM 5% 1.5W 0603 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD1492D10 | RES 14.9K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD2431C10 | RES 2.43K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 990 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B2ARTTD244G | RES 240 KOHM 2% 1/4W 0805 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD8453C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD8762D25 | RES 87.6K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRE07121KL | RES SMD 121K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD2431F | RES 2.43K OHM 1% 1/2W 1210 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ARTTD1R20F | RES 1.2 OHM 1% 1/3W 0805 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD1141B50 | RES 1.14K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP47R5B10 | RES 47.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0402FR-071M3L | RES SMD 1.3M OHM 1% 1/16W 0402 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08056R34FNEB | RES SMD 6.34 OHM 1% 1/8W 0805 | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10900 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02156 | $0.02156 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။