အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | TNPU080537K4BZEN00 |
| LIXINC Part # | TNPU080537K4BZEN00 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 37.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | TNPU080537K4BZEN00 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | TNPU080537K4BZEN00 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | TNPU e3 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 37.4 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±5ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD53R0F10 | RES 53 OHM 1% 1/8W 0805 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD5690D100 | RES 569 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRE07511RL | RES SMD 511 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080551K0FHEAP | RES SMD 51K OHM 1% 1/8W 0805 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-1ARB5901C | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/20W 0201 | 12742 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0805DRE07481RL | RES SMD 481 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF0201FR-079K1L | RES SMD 9.1K OHM 1% 1/20W 0201 | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0603B9R53E1 | RES SMD 9.53 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E01B2H70RWS | RES SMD 2.7K OHM 2% 1/20W 0502 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD18R7F | RES 18.7 OHM 1% 1/4W 0805 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2010R0130FEA18 | RES 0.013 OHM 1% 1W 2010 | 3905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP2212C50 | RES 22.1K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 942 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RE0603DRE0720K5L | RES SMD 20.5KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10960 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.93020 | $0.9302 |
| 1000 | $0.93020 | $930.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။