အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | HV731JTTD8253F |
| LIXINC Part # | HV731JTTD8253F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 825K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | HV731JTTD8253F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | HV731JTTD8253F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | HV73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 825 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | High Voltage, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1ETTP4750F25 | RES 475 OHM 1% 1/16W 0402 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HVCB1206FKC100K | RES 100K OHM 1% 1/3W 1206 | 17901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD14R5F25 | RES 14.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW120619R6FKEBC | RES 19.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD8453D100 | RES 845K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0805FR-073K48L | RES SMD 3.48K OHM 1% 1/8W 0805 | 925 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD3742C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805909KFKEA | RES SMD 909K OHM 1% 1/8W 0805 | 9247 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCW0406MD2152BP100 | RES SMD 21.5K OHM 1/4W 0604 WIDE | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC1206FR-072K32L | RES SMD 2.32K OHM 1% 1/4W 1206 | 10796 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1TF2211U | RES SMD 2.21K OHM 1% 1W 2512 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402BRE0712KL | RES SMD 12K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1069 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD8161C50 | RES 8.16K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 941 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10844 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09315 | $0.09315 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။