အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW12182M00FKTK |
| LIXINC Part # | CRCW12182M00FKTK |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 2M OHM 1% 1W 1218 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW12182M00FKTK PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW12182M00FKTK |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 2 MOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1218 (3246 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1218 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW1210340RFKEA | RES SMD 340 OHM 1% 1/2W 1210 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732BTTDR165F | CURRENT SENSE RESISTOR | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD9313D50 | RES 931K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ERTTP4702D | RES 47K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 972 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD5900F50 | RES 590 OHM 1% 1/16W 0603 | 881 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060391K0BEEN | RES 91K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0201FRE07196RL | RES SMD 196 OHM 1% 1/20W 0201 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP7680D25 | RES 768 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210DRD0754K9L | RES SMD 54.9K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030D6811BP500 | RES SMD 6.81KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 909 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73B1JRTTD682J | RES 6.8K OHM 5% 1/10W 0603 | 902 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1HTTC4020D | RES 402 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PAT0603E1131BST1 | RES SMD 1.13KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 814 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10817 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14943 | $0.14943 |
| 4000 | $0.14264 | $570.56 |
| 8000 | $0.14052 | $1124.16 |
| 12000 | $0.13685 | $1642.2 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။