အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H1ETTP3162F25 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP3162F25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 31.6K OHM 1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H1ETTP3162F25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H1ETTP3162F25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 31.6 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD2872C25 | RES 28.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP1050C | RES 105 OHM 0.25% 1/10W 0402 | 834 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD1822B | RES 18.2K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505B68R0GET | RES SMD 68 OHM 2% 1.4W 0505 | 912 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP2010K18R0FNT | RES SMD THICK FILM 2010 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005V-1050-B-T5 | RES SMD 105 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BRTTD3570D | RES 357 OHM 0.50% 1/4W 1206 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 73WL4R820F | RES 0.82 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E03B118BRWS | RES SMD 118K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2773B10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2512165KFKTG | RES SMD 165K OHM 1% 1W 2512 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73PF1E140RBTD | RES 140 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 9991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3GJ432V | RES 4.3K OHM 5% 1/8W 0603 | 800 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10975 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07840 | $0.0784 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။