အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SG73P1ETTP1R82F |
| LIXINC Part # | SG73P1ETTP1R82F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.82 OHM 1% 1/8W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SG73P1ETTP1R82F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SG73P1ETTP1R82F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SG73P |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.82 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RK73G1HTTC4303F | RES 430K OHM 1% 1/20W 0201 | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2512CKB0717K8L | RES SMD 17.8KOHM 0.25% 3/4W 2512 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D1J3K16BTG | RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD73R2A25 | RES 73.2 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG732BTTD1R5K | RES 1.5 OHM 10% 1/3W 1206 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3400F25 | RES 340 OHM 1% 1/4W 1206 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08D56R0V | RES SMD 56 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 823 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080552K3FKTA | RES SMD 52.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD4701D50 | RES 4.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2512FK-07205KL | RES SMD 205K OHM 1% 1W 2512 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRC07619RL | RES SMD 619 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 931 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCP2010FT3K01 | RES 3.01K OHM 1% 1W 2010 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS060391R0FKEA | RES SMD 91 OHM 1% 1/4W 0603 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10933 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01691 | $0.01691 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။