အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2BTTD91R0F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD91R0F25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 91 OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2BTTD91R0F25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2BTTD91R0F25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 91 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RV0805FR-071M3L | RES SMD 1.3M OHM 1% 1/8W 0805 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1206FR-07127KL | RES SMD 127K OHM 1% 1/4W 1206 | 13439 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3880D100 | RES 388 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U12F1R30U | RES 1.3 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW040233K0JNTD | RES SMD 33K OHM 5% 1/16W 0402 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PT2512FK-070R35L | RES 0.35 OHM 1% 1W 2512 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD9420A25 | RES 942 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3ED2873V | RES 287K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP1041C10 | RES 1.04K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 848 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1201F50 | RES 1.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 907 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RP73D2A5K49BTG | RES SMD 5.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206845KFKEAHP | RES SMD 845K OHM 1% 3/4W 1206 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805H1800BST1 | RES SMD 180 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10937 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။