အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RP73PF1E24R3BTDF |
| LIXINC Part # | RP73PF1E24R3BTDF |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 24.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RP73PF1E24R3BTDF PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RP73PF1E24R3BTDF |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | RP73P, Holsworthy |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24.3 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.014" (0.35mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RT2010DKE0722K6L | RES SMD 22.6K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD72R3C50 | RES 72.3 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080510M0FKTC | RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805 | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD6983F100 | RES 698K OHM 1% 1/10W 0603 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H03B2E61RWS | RES SMD 2.61K OHM 1% 1/5W 1005 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-73R2-W-T1 | RES SMD 73.2OHM 0.05% 1/16W 0402 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRD07715RL | RES SMD 715 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 969 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 3522220KJT | RES SMD 220K OHM 5% 3W 2512 | 3726 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP7060F25 | RES 706 OHM 1% 1/16W 0402 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1383C10 | RES 138K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM12F2943CT | RES SMD 294K OHM 1% 1/4W 1206 | 10870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD5232C | RES 52.3K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD2981A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10871 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09930 | $0.0993 |
| 1000 | $0.09930 | $99.3 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။