အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERA-2VRW1471X |
| LIXINC Part # | ERA-2VRW1471X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 1.47K OHM 0.05% 1/10W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERA-2VRW1471X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERA-2VRW1471X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERA-2V |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.47 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN731JTTD32R0C25 | RES 32 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-8451-D-T5 | RES SMD 8.45KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL1206R0170FTB18 | RES 0.017 OHM 1% 1/2W 1206 | 825 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603J000CS | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/20W 0201 | 59179 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0603B4K87E | RES 4.87 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 965 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805FRE0722R6L | RES SMD 22.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD4322C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2773F100 | RES 277K OHM 1% 1/16W 0603 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRC0726R7L | RES SMD 26.7 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C2B84K5BTD | RES 84.5 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 10201 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD4372B50 | RES 43.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF2512FT1R33 | RES 1.33 OHM 1% 1W 2512 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD15R0B25 | RES 15 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 5959 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10936 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22424 | $0.22424 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။