အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RC0402DR-0726K7L |
| LIXINC Part # | RC0402DR-0726K7L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 26.7KOHM 0.5% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RC0402DR-0726K7L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RC0402DR-0726K7L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RC_L |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 26.7 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R1JTTD1022C50 | RES 10.2K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0402FT127R | RES 127 OHM 1% 1/16W 0402 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608P-913-W-T1 | RES SMD 91K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD7501F50 | RES 7.5K OHM 1% 1/16W 0603 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERA-1ARC5761C | RES SMD 5.76K OHM 1/20W 0201 | 1899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512W130RJS6 | RES SMD 130 OHM 5% 3.5W 2512 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1380F25 | RES 138 OHM 1% 1/8W 0805 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD1961C | RES 1.96K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 850 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD4122C25 | RES 41.2K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD9881B05 | RES 9.88K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 854 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K04B10B0MWS | RES SMD 10K OHM 0.1% 0.15W 1505 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD38R3C25 | RES 38.3 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 855 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3011C10 | RES 3.01K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10825 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00725 | $0.00725 |
| 10000 | $0.00693 | $69.3 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။