အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCP1206B330RGWB |
| LIXINC Part # | RCP1206B330RGWB |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 330 OHM 2% 2.4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCP1206B330RGWB PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCP1206B330RGWB |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCP |
| အထုပ်: | Tray |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 330 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±2% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 2.4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -65°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.025" (0.64mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CRCW1210536RFKTA | RES SMD 536 OHM 1% 1/2W 1210 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06031R05FNTA | RES SMD 1.05 OHM 1% 1/10W 0603 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSK1206R0420FEA18 | RES 0.042 OHM 1% 1/2W 1206 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512B620RGED | RES SMD 620 OHM 2% 3.5W 2512 | 996 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW08056K81FHTA | RES 6.81K OHM 1% 1/8W 0805 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DKE620R | RES 620 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-3161-D-T10 | RES SMD 3.16KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 827 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2ETTD2402D | RES 24K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402BTE43K2 | RES 43.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2512R0510FEB | RES 0.051 OHM 1% 1W 2512 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCS08056R49FKEA | RES SMD 6.49 OHM 1% 0.4W 0805 | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402CRD071K05L | RES SMD 1.05K OHM 1/16W 0402 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F68R1CS | RES 68.1 OHM 1% 1/32W 01005 | 992 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10832 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.00000 | $4 |
| 100 | $4.00000 | $400 |
| 1000 | $3.45238 | $3452.38 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။