အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-U12F3R60U |
| LIXINC Part # | ERJ-U12F3R60U |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 3.6 OHM 1% 3/4W 1812 SMD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-U12F3R60U PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-U12F3R60U |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-U12 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 3.6 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | -100/ +600ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1812 (4532 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1812 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RC0603DR-0722RL | RES SMD 22 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1380B10 | RES 138 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1541C25 | RES 1.54K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW060337R4FKTC | RES SMD 37.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD1420F25 | RES 142 OHM 1% 1/4W 1206 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-PA3D95R3V | RES SMD 95.3 OHM 0.5% 1/4W 0603 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342E04B37B9RWS | RES SMD 37.9KOHM 0.1% 0.15W 1505 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73S2HTTER232F | RES 232M OHM 1% 1W 2010 | 960 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2BTTD91R0B | RES 91 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 863 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-14BQF2R4U | RES SMD 2.4 OHM 1% 1/2W 1210 | 9210 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73S2ATTDR169F | RES 169M OHM 1% 1W 0805 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B2B37RWS | RES SMD 2.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG732BTTD274K | RES 270K OHM 10% 1/3W 1206 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10949 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09346 | $0.09346 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။