အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RMCF0603FT221R |
| LIXINC Part # | RMCF0603FT221R |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 221 OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RMCF0603FT221R PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RMCF0603FT221R |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RMCF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 221 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.022" (0.55mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERA-8APB273V | RES SMD 27K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL122544R2FKEG | RES SMD 44.2 OHM 2W 2512 WIDE | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SM4124JT6R80 | RES 6.8 OHM 5% 2W 4124 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP53R6F | RES 53.6 OHM 1% 1/8W 0402 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00603E1181BST1 | RES SMD 1.18K OHM 0.1% 3/8W 0603 | 822 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD4992A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1ETTP4642C25 | RES 46.4K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608V-2740-D-T5 | RES SMD 274 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 808 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD4370F10 | RES 437 OHM 1% 1/16W 0603 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| UCR006YVPFLR120 | RES 0.12 OHM 1% 1/10W 0201 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1DF29R4U | RES SMD 29.4 OHM 1% 3/4W 2010 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD4700D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-9093-B-T5 | RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 874 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 121870 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00200 | $10 |
| 10000 | $0.00173 | $17.3 |
| 25000 | $0.00152 | $38 |
| 50000 | $0.00140 | $70 |
| 125000 | $0.00137 | $171.25 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။