အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RG3216P-5491-B-T5 |
| LIXINC Part # | RG3216P-5491-B-T5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Susumu |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 5.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RG3216P-5491-B-T5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RG3216P-5491-B-T5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Susumu |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Susumu |
| စီးရီး: | RG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 5.49 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AT1206CRD07681KL | RES SMD 681K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 833 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2ATTD2050F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 873 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X2801FTL | RES 2.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1005F1874CS | RES 1.87M OHM 1% 1/16W 0402 | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD4221F | RES 4.22K OHM 1% 1/10W 0603 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD1073B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0201FR-0722R6L | RES SMD 22.6 OHM 1% 1/20W 0201 | 14591 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD69R0F25 | RES 69 OHM 1% 1/10W 0603 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD29R4D25 | RES 29.4 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 895 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DTC17R8 | RES 17.8 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0201FR-07453KL | RES SMD 453K OHM 1% 1/20W 0201 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505B270RGWB | RES SMD 270 OHM 2% 1.4W 0505 | 901 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08057K32FKEB | RES SMD 7.32K OHM 1% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10801 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11172 | $0.11172 |
| 5000 | $0.11172 | $558.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။