အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | M55342E02B619ART5 |
| LIXINC Part # | M55342E02B619ART5 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 619 OHM 0.1% 1/8W 0505 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | M55342E02B619ART5 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | M55342E02B619ART5 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | Military, MIL-PRF-55342, RM0505 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 619 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Military, Non-Inductive |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0505 (1313 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0505 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.033" (0.84mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | R (0.01%) |
| ERJ-S06F5R62V | RES 5.62 OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD8563D50 | RES 856K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP1152F | RES 11.5K OHM 1% 1/10W 0402 | 567926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-52R3-W-T5 | RES SMD 52.3OHM 0.05% 1/10W 0603 | 953 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ARTTD4991F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 958 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030C1022FP50S | RES 10.2K OHM 1% 1/8W 0603 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BTTD3920D | RES 392 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U1TF8253U | RES 825K OHM 1% 1W 2512 SMD | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080535R7FKEB | RES SMD 35.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012V-4750-W-T1 | RES SMD 475 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD3882B05 | RES 38.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD3201F100 | RES 3.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 8324 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL12253R40FKEG | RES SMD 3.4 OHM 2W 2512 WIDE | 842 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10873 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.11700 | $2.117 |
| 500 | $2.11700 | $1058.5 |
| 1000 | $2.01618 | $2016.18 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။