အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT2512CKB07205RL |
| LIXINC Part # | RT2512CKB07205RL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 205 OHM 0.25% 3/4W 2512 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT2512CKB07205RL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT2512CKB07205RL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 205 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.75W, 3/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±10ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| PT2512FK-070R866L | RES 0.866 OHM 1% 1W 2512 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805DTE464R | RES 464 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 888 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD8871F10 | RES 8.87K OHM 1% 1/10W 0603 | 995 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ARTTD2741D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 914 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C1E237RBTDF | RES SMD 237 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1005F2553CS | RES SMD 255K OHM 1% 1/16W 0402 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW121093K1FKTA | RES SMD 93.1K OHM 1% 1/2W 1210 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT2010DKE0753R6L | RES SMD 53.6 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402BTC332R | RES 332 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCP0805FTD11K0 | RES 11K OHM 1% 1/4W 0805 | 29018 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-H3EF3001V | RES 3K OHM 1% 1/6W 0603 | 954 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1381D10 | RES 1.38K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 950 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08F5621V | RES SMD 5.62 KOHM 1% 2/3W 1206 | 887 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10990 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39901 | $0.39901 |
| 4000 | $0.39901 | $1596.04 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။