အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRGH2010J110K |
| LIXINC Part # | CRGH2010J110K |
| ထုတ်လုပ်သူ | TE Connectivity AMP Connectors |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 110K OHM 5% 1W 2010 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRGH2010J110K PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRGH2010J110K |
| အမှတ်တံဆိပ်: | TE Connectivity AMP Connectors |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | TE Connectivity AMP Connectors |
| စီးရီး: | CRGH, Neohm |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 110 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2010 (5025 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2010 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | - |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2ATTD3160C10 | RES 316 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5302F100 | RES 53K OHM 1% 1/8W 0805 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206715KFETA | RES 715K OHM 1% 1/4W 1206 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0603JR-072K7L | RES SMD 2.7K OHM 5% 1/10W 0603 | 9288 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC2010JK-073K6L | RES SMD 3.6K OHM 5% 3/4W 2010 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD21R5F100 | RES 21.5 OHM 1% 1/8W 0805 | 923 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2012F183CS | RES SMD 18K OHM 1% 1/8W 0805 | 883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402CRD07294RL | RES SMD 294 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR731JRTTDR475F | RES 475M OHM 1% 1/5W 0603 | 801 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCA12060D4870BP100 | RES SMD 487 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3403A25 | RES 340K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 841 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RGC1206DTC10K5 | RES 10.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 886 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0805430RJNTB | RES SMD 430 OHM 5% 1/8W 0805 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10871 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06731 | $0.06731 |
| 4000 | $0.06425 | $257 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။