အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H2BTTD4812D100 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD4812D100 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 48.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H2BTTD4812D100 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H2BTTD4812D100 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 48.1 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| TNPW12101K05BETA | RES 1.05K OHM 0.1% 1/3W 1210 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-1020-B-T5 | RES SMD 102 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF1206DTE187K | RES 187K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 868 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342E07B56E8RWS | RES SMD 56.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 875 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD3241B10 | RES 3.24K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 828 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD33R6D25 | RES 33.6 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 872 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0402464RBEED | RES 464 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 9464 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WK73S2JTTE46L4F | RES 46.4M OHM 1% 1W 1812 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RR0510P-2050-D | RES SMD 205 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PE0603JRF570R04L | RES 0.04 OHM 5% 1/2W 0603 | 853 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW0603187RBETA | RES 187 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1043B50 | RES 104K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 849 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1203A10 | RES 120K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10987 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။