အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RCG0603100KFKEA |
| LIXINC Part # | RCG0603100KFKEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RCG0603100KFKEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RCG0603100KFKEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | RCG |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 100 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCP0603B13R0JTP | RES SMD 13 OHM 5% 1.5W 0603 | 871 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMF7130KJT | SMF 7W 130K 5% TAPED | 2031 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1608F4324CS | RES 4.32M OHM 1% 1/10W 0603 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2BRTTD3570F | RES 357 OHM 1% 1/4W 1206 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U1TF3743U | RES 374K OHM 1% 1W 2512 SMD | 864 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ERTTP3401D | RES 3.4K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14F1002U | RES SMD 10 KOHM 1% 1/2W 1210 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA2010FK-07390KL | RES SMD 390K OHM 1% 3/4W 2010 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73C2A8R66BTDF | RES SMD 8.66 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW121088R7BETA | RES 88.7 OHM 0.1% 1/3W 1210 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603BTE549R | RES 549 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 943 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD2672B10 | RES 26.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA0201FR-07143KL | RES SMD 143K OHM 1% 1/20W 0201 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10923 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11000 | $0.11 |
| 5000 | $0.00988 | $49.4 |
| 10000 | $0.00858 | $85.8 |
| 25000 | $0.00753 | $188.25 |
| 50000 | $0.00691 | $345.5 |
| 125000 | $0.00678 | $847.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။