အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERA-2AEB6982X |
| LIXINC Part # | ERA-2AEB6982X |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 69.8KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERA-2AEB6982X PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERA-2AEB6982X |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERA-2A |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 69.8 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SR732BRTTDR487F | RES 487M OHM 1% 1/3W 1206 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| D55342K07B187AMWS | RES SMD 187 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RR0816P-1433-D-16D | RES SMD 143K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD53R6C50 | RES 53.6 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08F66R5V | RES SMD 66.5 OHM 1% 2/3W 1206 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1490C50 | RES 149 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC1218DK-0720R5L | RES SMD 20.5 OHM 1W 1812 WIDE | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-14Y0R00U | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/2W 1210 | 951 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMP200FRE60R4 | RES SMD 1% 2W MELF | 866 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1053B25 | RES 105K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06033M48FKTA | RES SMD 3.48M OHM 1% 1/10W 0603 | 847 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW080516K2FKEA | RES SMD 16.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 8337 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2ATTD9312F | RES 93.1K OHM 1% 1/4W 0805 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16798 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 10000 | $0.04669 | $466.9 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။