အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2BTTD1352B50 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD1352B50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 13.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2BTTD1352B50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 21 - Apr 25 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2BTTD1352B50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 13.5 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1JTTD1401D25 | RES 1.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 882 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCS04020C1249FE000 | RES 12.4 OHM 1% 1/10W 0402 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608P-753-D-T5 | RES SMD 75K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120622R0BETY | RES 22 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 922 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD3481C10 | RES 3.48K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342H12B10B0RWS | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P2BTTD2102D | RES 21K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206BRC0738K3L | RES SMD 38.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 889 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02D9311X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 9. | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S02J910X | RES SMD 91 OHM 5% 1/10W 0402 | 944 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCT06030E5101BP100 | RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL0612130KJNEA | RES SMD 130K OHM 3/4W 1206 WIDE | 956 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGV2512F1M62 | RES SMD 1.62M OHM 1% 1W 2512 | 999 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10833 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13440 | $0.1344 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။