အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | MMF1WSFRF39R |
| LIXINC Part # | MMF1WSFRF39R |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 39 OHM 1% 1W MELF |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | MMF1WSFRF39R PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | MMF1WSFRF39R |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | MMF |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 39 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | MELF, 0309 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | MELF |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | - |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| SG73P1ETTP5362F | RES 53.6K OHM 1% 1/8W 0402 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW20101M69FKEF | RES SMD 1.69M OHM 1% 3/4W 2010 | 973 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF0201FT2K87 | RES 2.87K OHM 1% 1/20W 0201 | 844 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G2BTTD43R2F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW12061K60JNTA | RES SMD 1.6K OHM 5% 1/4W 1206 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD7413B25 | RES 741K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 926 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD3791D100 | RES 3.79K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD4223F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCS0603BTE150K | RES 150K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 927 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1870F50 | RES 187 OHM 1% 1/4W 1210 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ESR18EZPJ2R7 | RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 1206 | 2089 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S06F3243V | RES SMD 324K OHM 1% 1/8W 0805 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD74R1D100 | RES 74.1 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 896 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10940 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12635 | $0.12635 |
| 2500 | $0.09150 | $228.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။