အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW06039K53FKEA |
| LIXINC Part # | CRCW06039K53FKEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 9.53K OHM 1% 1/10W 0603 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW06039K53FKEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW06039K53FKEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 9.53 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0603 (1608 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0603 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| HV73V2BTTD156J | RES 15M OHM 5% 1/4W 1206 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C2324FB300 | RES 2.32M OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 894 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD4531F25 | RES 4.53K OHM 1% 1/4W 1210 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD9201F100 | RES 9.2K OHM 1% 1/4W 1206 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H1ETTP1693D | RES 169K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 812 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0805BKE453K | RES 453K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-UP3F2433V | RES 243K OHM 1% 1.4W 0603 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SR732ATTD4R22F | CURRENT SENSE RESISTOR | 924 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD5622B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73S2BTTD2800F | RES 280 OHM 1% 1/3W 1206 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1210FT6M81 | RES 6.81M OHM 1% 1/3W 1210 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD4121C | RES 4.12K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P6WJ471V | RES SMD 470 OHM 5% 1/2W 0805 | 7265 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 18933 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00475 | $23.75 |
| 10000 | $0.00412 | $41.2 |
| 25000 | $0.00362 | $90.5 |
| 50000 | $0.00332 | $166 |
| 125000 | $0.00326 | $407.5 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။