အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RK73G1ETTP43R0D |
| LIXINC Part # | RK73G1ETTP43R0D |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 43 OHM 0.5% 1/10W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RK73G1ETTP43R0D PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RK73G1ETTP43R0D |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RK73G |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 43 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.5% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.1W, 1/10W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H1ETTP2002D25 | RES 20K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 867 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120616K2DHEA | RES 16.2K OHM 0.5% 2/5W 1206 | 826 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF1210FR-0757K6L | RES SMD 57.6K OHM 1% 1/2W 1210 | 898 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AA1210FR-07680KL | RES SMD 680K OHM 1% 1/2W 1210 | 803 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005N-473-W-T5 | RES SMD 47K OHM 0.05% 1/16W 0402 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 35222R7JT | RES SMD 2.7 OHM 5% 3W 2512 | 1430 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RM12F1823CT | RES SMD 182K OHM 1% 1/4W 1206 | 65971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R1JTTD3572B10 | RES 35.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD2740B25 | RES 274 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD8061C50 | RES 8.06K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRD0712R7L | RES SMD 12.7 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 877 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1005P-3742-B-T5 | RES SMD 37.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 8974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW06036K04DEEA | RES 6.04K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 963 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10997 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04950 | $0.0495 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။