အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-U01F3832C |
| LIXINC Part # | ERJ-U01F3832C |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 38.3K OHM 1% 1/20W 0201 SMD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-U01F3832C PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-U01F3832C |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-U01 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 38.3 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Anti-Sulfur |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.26mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| M55342H09B24D3RWS | RES SMD 24.3 OHM 1% 1W 2512 | 870 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206464RBETA | RES 464 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 865 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD4703C | RES 470K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B1K33E | RES 1.33 KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCS1206FT49K9 | RES 49.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 937 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CR043603F | RES SMD 360K OHM 1% 1/2W 1210 | 970 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD2051B10 | RES 2.05K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 815 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1983F25 | RES 198K OHM 1% 1/8W 0805 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0603DKE11R3 | RES 11.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 804 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U3RD2401V | RES 2.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 SMD | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-XGNF8200Y | RES 820 OHM 1% 1/32W 01005 | 19883 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC1210FR-0718R2L | RES SMD 18.2 OHM 1% 1/2W 1210 | 961 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2HTTE2321F | RES 2.32K OHM 1% 3/4W 2010 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10805 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04605 | $0.04605 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။