အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RC0402FR-079R1L |
| LIXINC Part # | RC0402FR-079R1L |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 9.1 OHM 1% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RC0402FR-079R1L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RC0402FR-079R1L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RC_L |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 9.1 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| M55342M06B10K0RT5V | RES SMD 10K OHM 5% 0.15W 0705 | 878 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2512R0450FBA | RES 0.045 OHM 1% 1W 2512 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-U02J391X | RES 390 OHM 5% 1/10W 0402 SMD | 10890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW060352R3FKEA | RES SMD 52.3 OHM 1% 1/10W 0603 | 174835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD2002A10 | RES 20K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SG73P1ETTP40R2D | RES 40.2 OHM 0.5% 1/8W 0402 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AF1210FR-074K02L | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/2W 1210 | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206W620RJWB | RES SMD 620 OHM 5% 2.4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0402CRD0780R6L | RES SMD 80.6OHM 0.25% 1/16W 0402 | 997 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP0505W220RJS3 | RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRC07470KL | RES SMD 470K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL2512R4900DTB | RES 0.49 OHM 0.5% 1W 2512 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH2512J240R | RES SMD 240 OHM 5% 2W 2512 | 978 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 16476 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00256 | $25.6 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။