အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73H1ETTP4991C25 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP4991C25 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 4.99K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73H1ETTP4991C25 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73H1ETTP4991C25 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73H |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 4.99 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.25% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.063W, 1/16W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±25ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0402 (1005 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0402 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.016" (0.40mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RCP0603B910RGEA | RES SMD 910 OHM 2% 1.5W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-1GEF3902C | RES SMD 39K OHM 1% 1/20W 0201 | 2685 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-S1DF5100U | RES SMD 510 OHM 1% 3/4W 2010 | 890 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD1300C | RES 130 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL0805R0220FBA | RES 0.022 OHM 1% 1/8W 0805 | 829 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216P-2670-B-T1 | RES SMD 267 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL20101L800JBA | RES 0.0018 OHM 5% 1/2W 2010 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW0402180KFKED | RES SMD 180K OHM 1% 1/16W 0402 | 5593 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG1608N-3922-W-T5 | RES SMD 39.2K OHM 1/10W 0603 | 905 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD56R2B10 | RES 56.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 843 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD1230D100 | RES 123 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AC0201FR-0788K7L | RES SMD 88.7K OHM 1% 1/20W 0201 | 861 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW20101K15FKTF | RES SMD 1.15K OHM 1% 3/4W 2010 | 836 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10826 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။