အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | ERJ-1GNF5623C |
| LIXINC Part # | ERJ-1GNF5623C |
| ထုတ်လုပ်သူ | Panasonic |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 562K OHM 1% 1/20W 0201 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | ERJ-1GNF5623C PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | ERJ-1GNF5623C |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Panasonic |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Panasonic |
| စီးရီး: | ERJ-1GN |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 562 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.05W, 1/20W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±200ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 125°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0201 (0603 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0201 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.010" (0.26mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RG1005N-6812-W-T1 | RES SMD 68.1K OHM 1/16W 0402 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216V-1801-D-T5 | RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW2512430RJNTG | RES SMD 430 OHM 5% 1W 2512 | 947 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206WRD071K69L | RES SMD 1.69KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 920 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW25122R26FNEG | RES SMD 2.26 OHM 1% 1W 2512 | 858 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCA12060D1130BP100 | RES SMD 113 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050D6492BP500 | RES SMD 64.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805WRD072K4L | RES SMD 2.4K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRC0749K9L | RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PTN1206E1871BST1 | RES SMD 1.87K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P08D1050V | RES SMD 105 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 884 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP1206W1K60GED | RES SMD 1.6K OHM 2% 2.4W 1206 | 913 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD8980F10 | RES 898 OHM 1% 1/8W 0805 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 57541 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 15000 | $0.00634 | $95.1 |
| 30000 | $0.00557 | $167.1 |
| 75000 | $0.00511 | $383.25 |
| 105000 | $0.00501 | $526.05 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။