အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ETTD47R5B50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD47R5B50 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ETTD47R5B50 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 14 - Apr 18 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ETTD47R5B50 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 47.5 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1210 (3225 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1210 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| ERJ-U1TF1273U | RES 127K OHM 1% 1W 2512 SMD | 935 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC2512FK-07768RL | RES SMD 768 OHM 1% 1W 2512 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PLT0603Z7681LBTS | RES SMD 7.68K OHM 0.15W 0603 | 919 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCP2512W220RJET | RES SMD 220 OHM 5% 3.5W 2512 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MMA02040C1629FA300 | RES 16.2 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 949 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGV0603F681K | RES SMD 681K OHM 1% 1/10W 0603 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206CRB07270KL | RES SMD 270K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 964 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD3012B25 | RES 30.1K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR03ERTF7153 | RES SMD 715K OHM 1% 1/10W 0603 | 1167 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1210WRB0718K2L | RES SMD 18.2KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 938 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14F4021U | RES SMD 4.02 KOHM 1% 1/2W 1210 | 830 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F2ATTD26R7D | RES 26.7 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 986 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW1206562RFKTA | RES SMD 562 OHM 1% 1/4W 1206 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10931 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21280 | $0.2128 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။