အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | AC1206FR-07866KL |
| LIXINC Part # | AC1206FR-07866KL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 866K OHM 1% 1/4W 1206 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | AC1206FR-07866KL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | AC1206FR-07866KL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | AC |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 866 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 1206 (3216 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1206 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.026" (0.65mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R1JTTD68R0F10 | RES 68 OHM 1% 1/10W 0603 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73F1JTTD6340D | RES 634 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHT0402E10R0BGTD | PHT 0402 10R0 B G TR1000 | 806 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603WRC0722R1L | RES SMD 22.1OHM 0.05% 1/10W 0603 | 959 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1ETTP4993C | RES 499K OHM 0.25% 1/10W 0402 | 932 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L03UF85MV | RES 0.085 OHM 1% 1/5W 0603 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-3EKF4221V | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/10W 0603 | 163635 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW060375R0FHTA | RES 75 OHM 1% 1/10W 0603 | 993 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD54R9D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCU08050D1962BP500 | RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 955 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG3216N-1021-B-T5 | RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW06031R10FKTA | RES SMD 1.1 OHM 1% 1/10W 0603 | 851 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0402DRD073K09L | RES SMD 3.09KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 852 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10919 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01042 | $0.01042 |
| 5000 | $0.00994 | $49.7 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။