အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | SR73W3ATTE1R27F |
| LIXINC Part # | SR73W3ATTE1R27F |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | CURRENT SENSE RESISTOR |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | SR73W3ATTE1R27F PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | SR73W3ATTE1R27F |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | SR73 |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 1.27 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 1W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 150°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 (6432 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 2512 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.028" (0.70mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73R1JTTD2580C50 | RES 258 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW08055M60JNTA | RES SMD 5.6M OHM 5% 1/8W 0805 | 929 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD2051B05 | RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 899 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805BRB07887RL | RES SMD 887 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73G1JTTD5233C | RES 523K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 988 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD1542F100 | RES 15.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 940 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1004D100 | RES 1M OHM 0.5% 1/10W 0603 | 916 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| MCR10ERTF1603 | RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805 | 6771 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL040627R4FKEA | RES SMD 27.4 OHM 1/4W 0604 WIDE | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CHP2512K22R0JBT | RES SMD THICK FILM 2512 | 975 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K06B129BRWS | RES SMD 129K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 957 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402TKY1K15 | RES 1.15K OHM 0.01% 1/16W 0402 | 897 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RQ73C1J309RBTD | RES 309 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 10787 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10884 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22211 | $0.22211 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။