အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CSR1225FT24L0 |
| LIXINC Part # | CSR1225FT24L0 |
| ထုတ်လုပ်သူ | Stackpole Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 0.024 OHM 1% 3W 2512 WIDE |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CSR1225FT24L0 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CSR1225FT24L0 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Stackpole Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Stackpole Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | CSR |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 24 mOhms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 3W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Current Sense |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±150ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 1225 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.041" (1.05mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| CR044874F | RES SMD 4.87M OHM 1% 1/2W 1210 | 908 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCL06121R50FKEA | RES SMD 1.5 OHM 3/4W 1206 WIDE | 805 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD3241F10 | RES 3.24K OHM 1% 1/8W 0805 | 835 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-P14D34R8U | RES SMD 34.8 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 831 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD3163D25 | RES 316K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 971 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD5051A10 | RES 5.05K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 816 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1206FT191R | RES 191 OHM 1% 1/4W 1206 | 5915 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CPF0402B15R4E1 | RES SMD 15.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-L08UF51MV | RES 0.051 OHM 1% 1/3W 1206 | 976 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| ERJ-2RKF8452X | RES SMD 84.5K OHM 1% 1/10W 0402 | 29692 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ATTD10R4F25 | RES 10.4 OHM 1% 1/8W 0805 | 820 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW060370K6DHEAP | RES SMD 70.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 980 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD1301A10 | RES 1.3K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10997 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23940 | $0.2394 |
| 2000 | $0.23940 | $478.8 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။