အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | Y174570R0000T0L |
| LIXINC Part # | Y174570R0000T0L |
| ထုတ်လုပ်သူ | VPG Foil |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 70 OHM 0.01% 1/4W J LEAD |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | Y174570R0000T0L PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | Y174570R0000T0L |
| အမှတ်တံဆိပ်: | VPG Foil |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | VPG Foil |
| စီးရီး: | SMR1DZ |
| အထုပ်: | Bulk |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 70 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±0.01% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.25W, 1/4W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Metal Foil |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±0.2ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 175°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 2512 J-Lead |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | SMD |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.110" (2.79mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RC0201FR-07340RL | RES SMD 340 OHM 1% 1/20W 0201 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD5302D50 | RES 53K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 934 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| M55342K04B2B46RT5 | RES SMD 2.46KOHM 0.1% 0.15W 1505 | 903 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCF1206FT45K3 | RES 45.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 2367 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RG2012N-913-W-T5 | RES SMD 91K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 911 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| AT0603CRD0724K9L | RES SMD 24.9K OHM 1/10W 0603 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WSL25122L200FEB18 | RES 0.0022 OHM 1% 2W 2512 | 860 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0402F2550CS | RES 255 OHM 1% 1/32W 01005 | 979 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RCG12064K99FKEA | RES SMD 4.99K OHM 1% 1/4W 1206 | 839 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU12063K65BZEN00 | RES SMD 3.65K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RMCS0603FT4K87 | RES 4.87K OHM 1% 1/10W 0603 | 981 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PE0805JRF7T0R005L | RES 0.005 OHM 5% 1/3W 0805 | 818 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPU06031K65BZEN00 | RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10815 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.17950 | $8.1795 |
| 1000 | $7.62600 | $7626 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။