အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RT0805BRE07422KL |
| LIXINC Part # | RT0805BRE07422KL |
| ထုတ်လုပ်သူ | Yageo |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 422K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RT0805BRE07422KL PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RT0805BRE07422KL |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Yageo |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Yageo |
| စီးရီး: | RT |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 422 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | - |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±50ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | - |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| AT0603CRD077K68L | RES SMD 7.68K OHM 1/10W 0603 | 962 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| HV732ATTD6984F | RES 6.98M OHM 1% 1/8W 0805 | 859 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD3440F25 | RES 344 OHM 1% 1/10W 0603 | 811 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2BTTD4120B05 | RES 412 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 987 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RS73G2ATTD3573D | RES 357K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 945 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0805JR-0712ML | RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805 | 5904 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD7592B05 | RES 75.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 930 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD1783F25 | RES 178K OHM 1% 1/4W 1206 | 984 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH2010J300K | RES SMD 300K OHM 5% 1W 2010 | 832 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW040226K7BETD | RES 26.7K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 910 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0100FR-076M04L | RES SMD 6.04M OHM 1% 1/32W 01005 | 845 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RK73H2ATTD2053D | RES 205K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 948 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRD0724R3L | RES SMD 24.3 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 819 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10985 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06075 | $0.06075 |
| 5000 | $0.06075 | $303.75 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။