အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | RN73R2ATTD7961A05 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD7961A05 |
| ထုတ်လုပ်သူ | KOA Speer Electronics, Inc. |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES 7.96K OHM 0.05% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | RN73R2ATTD7961A05 PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 13 - Apr 17 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | RN73R2ATTD7961A05 |
| အမှတ်တံဆိပ်: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| စီးရီး: | RN73R |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 7.96 kOhms |
| သည်းခံမှု: | ±0.05% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thin Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±5ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.024" (0.60mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| RN73H2BTTD2842C10 | RES 28.4K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 821 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2BTTD57R6D10 | RES 57.6 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 813 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD12R1D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 837 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RNCF0402DTC75K0 | RES 75K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 810 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RC0603F122CS | RES SMD 1.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 3190 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ATTD5900B10 | RES 590 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 974 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603CRE074K75L | RES SMD 4.75K OHM 1/10W 0603 | 856 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRGH0603J5R1 | RES SMD 5.1 OHM 5% 1/5W 0603 | 983 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| WR12X1000FTL | RES 100 OHM 1% 1/4W 1206 | 968 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0603BRC074K75L | RES SMD 4.75KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 838 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| SMM02040C1741FB300 | RES 1.74K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73R2ETTD6491F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 994 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| 35602K2FT | RES 3560 2K2 1% | 2855 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10855 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.53200 | $0.532 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။