အကိုးအကားအတွက်သာ
| အပိုင်းနံပါတ် | CRCW0805220RFKEA |
| LIXINC Part # | CRCW0805220RFKEA |
| ထုတ်လုပ်သူ | Vishay / Dale |
| အမျိုးအစား | resistors များ › chip resistors-surface mount |
| ဖော်ပြချက် | RES SMD 220 OHM 1% 1/8W 0805 |
| ဘဝဖြစ်စဥ် | လှုပ်လှုပ်ရှားရှား |
| RoHS | RoHS အချက်အလက်မရှိပါ။ |
| EDA/CAD မော်ဒယ်များ | CRCW0805220RFKEA PCB ခြေရာနှင့်သင်္ကေတ |
| ဂိုဒေါင်များ | အမေရိကန်၊ ဥရောပ၊ တရုတ်၊ ဟောင်ကောင် SAR |
| ခန့်မှန်းပေးပို့မှု | Apr 12 - Apr 16 2026(အမြန်ပို့ဆောင်မှုကို ရွေးပါ) |
| အာမခံ | 1 နှစ်အထိ [Limited-Warranty]* |
| ငွေပေးချေမှု |
|
| သင်္ဘောဖြင့်ကုန်ပစ္စည်းပို့ခြင်း | ![]() |
| အပိုင်းနံပါတ်: | CRCW0805220RFKEA |
| အမှတ်တံဆိပ်: | Vishay / Dale |
| ဘဝဖြစ်စဥ်: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| အမျိုးအစား: | resistors များ |
| အမျိုးအစားခွဲ: | chip resistors-surface mount |
| ထုတ်လုပ်သူ: | Vishay / Dale |
| စီးရီး: | CRCW |
| အထုပ်: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| အပိုင်းအခြေအနေ: | Active |
| ခုခံမှု: | 220 Ohms |
| သည်းခံမှု: | ±1% |
| ပါဝါ (ဝပ်): | 0.125W, 1/8W |
| ဖွဲ့စည်းမှု: | Thick Film |
| အင်္ဂါရပ်များ: | Automotive AEC-Q200 |
| အပူချိန်ကိန်းဂဏန်း: | ±100ppm/°C |
| Operating အပူချိန်: | -55°C ~ 155°C |
| အထုပ်/အထုပ်: | 0805 (2012 Metric) |
| ပေးသွင်းကိရိယာ ပက်ကေ့ချ်: | 0805 |
| အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ: | AEC-Q200 |
| အရွယ်အစား/အတိုင်းအတာ: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| အမြင့် - ထိုင် (အများဆုံး): | 0.020" (0.50mm) |
| ရပ်စဲမှုအရေအတွက်: | 2 |
| ကျရှုံးမှုနှုန်း: | - |
| TNPW121010R5DETA | RES 10.5 OHM 0.5% 1/3W 1210 | 917 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CRCW121063K4FKTA | RES SMD 63.4K OHM 1% 1/2W 1210 | 977 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT0805CRE07165KL | RES SMD 165K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 928 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN731JTTD8162D50 | RES 81.6K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 876 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW08057K41BYEA | RES 7.41K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 885 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H2ETTD11R7F25 | RES 11.7 OHM 1% 1/4W 1210 | 991 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1JTTD1022A10 | RES 10.2K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 824 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| CSR0805FK50L0 | RES 0.05 OHM 1% 1/4W 0805 | 982 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW1206106RBEEA | RES 106 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 802 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RT1206DRE0762RL | RES SMD 62 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 989 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| PHP00805H1800BBT1 | RES SMD 180 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 952 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| RN73H1ETTP9090B50 | RES 909 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 921 Order တွင်နောက်ထပ် |
|
| TNPW120623K7BYTA | RES 23.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 939 Order တွင်နောက်ထပ် |
| ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ | 10970 - Order တွင်နောက်ထပ် |
|---|---|
| ကိုးကားကန့်သတ် | အကန့်အသတ်မရှိ |
| ကြာမြင့်ချိန် | အတည်ပြုခံရဖို့ |
| အနိမ့်ဆုံး | 1 |
နွေးထွေးသော အကြံပြုချက်များ- အောက်ပါ ဖောင်ကို ဖြည့်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင့်အား တတ်နိုင်သမျှ အမြန်ဆုံး ဆက်သွယ်ပေးပါမည်။
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00782 | $39.1 |
| 10000 | $0.00679 | $67.9 |
| 25000 | $0.00597 | $149.25 |
| 50000 | $0.00547 | $273.5 |
| 125000 | $0.00536 | $670 |
Lixinc သည် သင့်အတွက် အပြိုင်အဆိုင်အရှိဆုံးစျေးနှုန်းများကို ကမ်းလှမ်းမည်ဖြစ်ပြီး၊ ကိုးကားချက်များကို ကိုးကားပါ။
အသေးစိတ်အချက်အလက်များအတွက် ကျေးဇူးပြု၍ ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ။